Zarezerwuj  dostępny

apartament we Wrocławiu

DANE ADRESOWE

Property Apart
ul.Ruska 41/42, 50-079 Wrocław

 

 +48 735 143 143   wroclaw@propertyapart.com

  

Infolinia jest czynna codziennie od 9.00 do 21.00

Ze względu na brak recepcji obiekt przyjmuje jedynie płatnści online (formy płatności: przelew, blik, karta).

Tanie Noclegi – Wrocław centrum spełni oczekiwania

Property Apart jest firmą oferującą noclegi w konkurencyjnych cenach w centrum Wrocławia. Posiadamy wiele apartamentów docenianych między innymi za to, że znajdują się tak blisko rynku, węzłów komunikacyjnych oraz miejsc związanych z rozrywką, np. klubów, kin i galerii handlowych. Dzięki temu zarówno rodziny z dziećmi, biznesmeni, jak i turyści wybierają nasze apartamenty Noclegi charakteryzujące się korzystną ceną, nie oznaczają w tym przypadku niższej jakości, gdyż zadbaliśmy o to, aby wyposażenie wyróżniało się zawsze standardem na wysokim poziomie. Bez obaw można wybierać nasze tanie Noclegi, Centrum tak dużego miasta nie musi wiele kosztować. Do tego doskonała lokalizacja umożliwia szybki dojazd na lotnisko, dworzec PKP lub PKS.

Tanie noclegi – Apartamenty i ich udogodnienia

Zawsze zwracamy szczególną uwagę na to, aby wnętrza naszych mieszkań były nowoczesne. W końcu właśnie takie są oczekiwania dzisiejszych najemców. Z tego powodu zamieszczamy jak największą liczbę udogodnień, które podnoszą komfort i wyróżniają tym samym oferowane przez nas noclegi. Apartamenty zostały zaopatrzone w stały dostęp do internetu, dzięki czemu można wykonywać tam także obowiązki zawodowe.

Pokoje zawierają niezwykle wygodne podwójne łóżka, modne meble oraz telewizory z płaskimi ekranami. Poza tym w apartamencie znajduje się także część jadalniana, wyposażona w aneks kuchenny oraz wszelkie potrzebne sprzęty i przybory. Łazienka z prysznicem została zaprojektowana według aktualnych standardów. Każdy gość, który skorzysta z naszych tanich noclegów w centrum Wrocławia otrzyma także świeżą pościel oraz komplet ręczników.

W budynku jest też winda, która stanowi doskonałe udogodnienie dla osób niepełnosprawnych, mających problemy z poruszaniem lub wybierających zakwaterowanie na wyższym piętrze.

Ogromne znaczenie ma dla nas bezpieczeństwo i tym właśnie cechują się nasze noclegi w Centrum, budynek posiada specjalny elektroniczny system kontroli dostępu, umożliwiający przedostanie się do środka tylko najemcom.

Wyżywienie i noclegi centrum – Apartament ze śniadaniem

Wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów do naszej oferty wprowadziliśmy pełnowartościowe śniadanie serwowane w formie bufetu szwedzkiego. Do wyboru są dania na zimno, jak również na ciepło. Największym uznaniem cieszy się oczywiście jajecznica i płatki śniadaniowe, do których można dodać sezonowe owoce.

W skład śniadaniowego menu wchodzą ponadto:

  • patera wędlin lub serów,
  • świeże owoce oraz warzywa,
  • warzywa piklowane,
  • pyszne pieczywo,
  • jogurty,
  • dżemy,
  • napoje na ciepło lub na zimno,
  • kiełbaski frankfurterki,
  • jajka sadzone.

Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób chce wynająć głównie tanie noclegi. Centrum Wrocławia to miejsce, gdzie niewiele jest tak korzystnych ofert jak nasza. Cena jednego śniadania wynosi 35 zł/osobę. Zdrowy i pożywny posiłek stanowi idealny początek każdego udanego dnia, więc serdecznie zachęcamy, aby wybrać tę opcję.

Kompleksowe noclegi centrum – Apartament z parkingiem

Wielu naszych gości przyjeżdża własnymi samochodami. Z tego też względu sugerujemy, aby pozostawić pojazd tuż obok ulicy, gdzie znajdują się apartamenty. Noclegi, które można u nas wynająć, mieszczą się przy ulicy Ruskiej, a rekomendowany przez nas parking zaledwie 100m dalej. Ile kosztuje opłata za stanowisko parkingowe? 40 zł za dobę. Co ważne ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, konieczne jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji. Nie będzie trzeba obawiać się już o swój samochód, gdyż znajdzie się na terenie strzeżonym przez 24h na dobę. Wszystko to sprawi, że nadal będzie opłacało się wybrać oferowany parking i nasze tanie noclegi. Centrum Wrocławia uznawane jest za bezpieczne, jednak i tak lepiej zdecydować się na sprawdzony parking, cieszący się dobrymi opiniami i korzystnymi cenami.