Zarezerwuj  dostępny

apartament we Wrocławiu

DANE ADRESOWE

Property Apart
Plac Jana Pawła II 32, 50-043 Wrocław

 

 +48 735 143 143   wroclaw@propertyapart.com

  

Infolinia jest czynna codziennie od 9.00 do 21.00

Ze względu na brak recepcji obiekt przyjmuje jedynie płatnści online (formy płatności: przelew, blik, karta).

Apartamenty plac Jana Pawla II Centrum

Apartamenty Plac Jana Pawła II Centrum położone są w centrum Wrocławia, w otulinie fosy miejskiej i rzeki Odry, przy pl. Jana Pawła II. Kompleks ten powstał z myślą o zachowaniu wyjątkowej historii miejsca, które w przeszłości stanowiło ważny punkt spotkań wrocławian.

2,6 hektara terenu dawnego szpitala im. Babińskiego przy pl. Jana Pawła II, w pobliżu Rynku, zmieniło się w Bulwar Staromiejski. W ramach kompleksu oprócz powierzchni mieszkaniowej, biurowej i handlowej powstała również część rekreacyjna z ogólnodostępną mariną z ławką o długości 120 metrów.

Jakie apartamenty proponujemy na wynajem?

Klientom dajemy różne opcje do wyboru. Aparthotel Property Apart w swojej ofercie posiada na Placu Jana Pawła II we Wrocławiu wiele apartamentów 2-4 osobowych na wynajem urządzonych w stylu loftowym.

Apartamenty 2-osobowe będą wyposażone w podwójne łóżka kontynentalne, część jadalnianą z aneksem kuchennym, łazienkę z prysznicem oraz balkon. Apartamenty 4-osobowe z antresolą będą wyposażone z podwójne łóżko kontynentalne na antresoli, podwójną rozkładaną sofę w części wypoczynkowej, część jadalnianą z aneksem kuchennym, łazienkę z prysznicem oraz balkon.

Na krótkie pobyty, 1-2 dniowe, nasi Goście mogą wybrać komfortowo urządzone pokoje hotelowe z podwójnym łóżkiem, aneksem kuchennym (z czajnikiem oraz lodówką hotelową), łazienka z prysznicem oraz stołem z krzesłami.

W pobliżu apartamentów na wynajem na Placu Jana Pawła II we Wrocławiu znajduje się również podziemny parking płatny wg taryfikatora parkingu.

Wysoki standard apartamentów przy Placu Jana Pawła II

Każda kwatera, która znajduje się w tej lokalizacji, wyróżnia się wysokim standardem. Do dyspozycji wynajmujących oddajemy pomieszczenia, w których znajdują się m.in.:

  • 1. lodówka,
  • 2. płyta indukcyjna,
  • 3. czajnik elektryczny,
  • 4. zmywarka

oraz wszelkie inne akcesoria niezbędne do przygotowania i zjedzenia posiłku.

Oprócz tego goście korzystają z telewizji oraz bezpłatnego dostępu do sieci. Część naszych obiektów ma również balkony z meblami ogrodowymi. W zależności od wyboru apartamentu na wynajem przy Placu Jana Pawła II we Wrocławiu te udogodnienia mogą się nieco różnić. Jeśli zależy Państwu na konkretnym wyposażeniu, zachęcamy do kontaktu z nami w tej kwestii lub zapoznania się ze szczegółowym opisem każdego z mieszkań.

Ponadto istnieje możliwość skorzystania z pobliskich parkingów w takich lokalizacjach, jak:

  • ul. Antoniego Cieszyńskiego,
  • ul. Wszystkich Świętych
  • Bulwar Staromiejski,
  • PEGAZ (wjazd od u. Kazimierza Wielkiego 2 lub Grabarskiej 2).

Korzystając więc z naszej propozycji wynajmu apartamentu przy Placu Jana Pawła II we Wrocławiu, mają Państwo zapewnione wszystkie najważniejsze kwestie organizacyjne.

Co warto zobaczyć na Placu Jana Pawła II we Wrocławiu?

Miejsce to powstało po zdobyciu miasta przez wojska napoleońskie w 1807 r. i zburzeniu fortyfikacji miejskich. Plac Jana Pawła II pierwotnie nazwano Królewskim. Dopiero od 2006 r. jego patronem stał się polski papież. Decydując się tu na wynajem apartamentu, warto zobaczyć m.in. neobarokową Fontannę Alegorii Walki i Zwycięstwa z 1905 r. autorstwa architekta Bernarda Sehringa i rzeźbiarza Ernsta Segera. Po drugiej stronie z kolei w budynku z 1841 r. mieści się Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego. Dawniej znajdowała się tu bursa szkół artystycznych, a dopiero w latach 1992-94 zaadaptowano ją na siedzibę powyższej placówki.

Ciekawą rzeczą przy Placu Jana Pawła II są również mieszczące się w przejściu podziemnym relikty dawnej Bramy Mikołajskiej. Zgodnie z pierwotnymi wzmiankami powstała ona na początku. XIV w., a rozebrano ją w 1817 r. Umieszczone na jej szczycie płaskorzeźby przeniesiono do kościoła 11 Tysięcy Dziewic.

Oprócz tego zachęcamy, aby zobaczyć także inne ciekawe zabytki i miejsca Wrocławia. Zatrzymując się w jednym z naszych apartamentów na wynajem przy Placu Jana Pawła II, łatwo będzie dotrzeć m.in. do nich za pośrednictwem różnych dostępnych środków lokomocji lub pieszo. Ważne miejsca oddalone są stąd bowiem zaledwie o kilka czy kilkanaście minut. Warto zapoznać się ich propozycjami, które również zamieściliśmy na stronie.

W jaki sposób wynajmujemy nasze apartamenty?

Doba hotelowa w naszych mieszkaniach zaczyna się o godz. 15.00, a kończy o godz. 11.00 w dniu wyjazdu. Klikając rezerwację, mogą Państwo również ustalić kwestię ewentualnego wcześniejszego zameldowania lub późniejszego wymeldowania. Obsługa Property Apart jest do Państwa dyspozycji.

Apartamenty na wynajem przy Placu Jana Pawła II we Wrocławiu są udostępniane gościom na podstawie określonej procedery. Wejście do nich odbywa się poprzez kod, który jest wysyłany wiadomością SMS w dniu przyjazdu po opłaceniu rezerwacji.

Wszystkim korzystającym z naszej oferty gwarantujemy wysoki standard wykończenia i wyposażenia mieszkań oraz możliwość zapłacenia za pobyt kartą, przelewem, BLIKIEM. Zapewniamy też brak ukrytych kosztów oraz zniżki dla stałych klientów. Dlatego zapraszamy do jak najczęstszej rezerwacji noclegów w apartamentach na wynajem należących do Property Apart!