Wyjazd służbowy? A może City Break? Niezależnie od tego, jaki jest powód Twojej podróży, nasze apartamenty w doskonałych lokalizacjach to najlepszy wybór. Nasze nieruchomości na wynajem to idealne miejsca wypadowe, ponieważ znajdują się w ścisłym centrum Wrocławia:

  • na placu Jana Pawła II;
  • na ulicy Ruskiej;
  • na ulicy Przedmiejskiej/Legnickiej;
  • na ulicy Jaworskiej.

Dzięki temu bardzo łatwo dotrzeć do niemal każdego miejsca.

Jakie udogodnienia są dostępne w apartamentach na wynajem?

Nie prowadzimy recepcji. Oznacza to, że w naszych apartamentach na wynajem w doskonałych lokalizacjach obowiązuje self check-in, za pomocą specjalnych kodów. W ten sposób każdy z Państwa może czuć się bezpiecznie i ograniczyć kontakt do minimum przy zachowaniu satysfakcji z usług. Warto zaznaczyć, że doba hotelowa zaczyna się u nas o 15.00 i kończy o 11.00 następnego dnia. Jeżeli są Państwo zainteresowani zameldowaniem o wcześniejszej godzinie, prosimy o wcześniejszy kontakt.

Oprócz tego, do udogodnień zaliczyć możemy stały i bezpłatny dostęp do Internetu — niezależnie od wybranej opcji. Niektóre z naszych propozycji na wynajem posiadają również możliwość wykupienia śniadań w formie bufetu. Co więcej, do Państwa dyspozycji (za dodatkową opłatą), przy każdym apartamencie w doskonałej lokalizacji są parkingi. Jednak ilość miejsc jest tutaj ograniczona, dlatego konieczna jest rezerwacja z wyprzedzeniem.

W jaki sposób można zarezerwować apartamenty?

Dlaczego warto wynająć nasze apartamenty we Wrocławiu?

Oferujemy Państwu dokładnie to, co widać na stronie. Nie ukrywamy żadnych kosztów. Ustalona cena jest ofertą ostateczną, do której nie doliczamy niczego w trakcie pobytu. Co więcej, wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom oraz potrzebom naszych Klientom, istnieje możliwość dokonania płatności na trzy sposoby: kartą, przelewem lub BLIKIEM. Dzięki temu każdy z Państwa może wybrać najlepszą dla siebie opcję. Dodatkowo nasze apartamenty na wynajem w doskonałych lokalizacjach znajdują się w nowych lub odrestaurowanych budynkach, a ich wnętrza są utrzymane w wysokim standardzie wykończenia.

Zainteresowaliśmy? Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie wynajmu apartamentów w doskonałych lokalizacjach!