Zarezerwuj  dostępny

apartament we Wrocławiu

DANE ADRESOWE

Property Apart
ul. Jaworska 4, 53-612 Wrocław

 

 +48 735 143 143   wroclaw@propertyapart.com

  

Infolinia jest czynna codziennie od 9.00 do 21.00

Ze względu na brak recepcji obiekt przyjmuje jedynie płatnści online (formy płatności: przelew, blik, karta).

Oferta na pobyty służbowe w sąsiedztwie największych centrów biznesowych – Wrocław wynajem

PROPERTY APART – Legnicka Business Center oferuje apartamenty usytuowane na ul. Jaworskiej w dzielnicy Fabryczna.

Apartamenty położone są w bliskim sąsiedztwie największych centrów biznesowych takich jak: LEGNICKA BUSINESS HOUSE, Centrum Konferencyjne LETIA BUSINESS CENTER czy BUSINESS GARDEN. W zaledwie kilka minut spacerem można dojść do Galerii Magnolia, gdzie oprócz centrum handlowego znajdują się liczne punkty gastronomiczne.

Ulica Jaworska to jedna z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w mieście – kursuje tu 7 linii tramwajowych oraz kilkanaście autobusowych, w każdym kierunku miasta, natomiast do samego Centrum Biznesowego można dojść pieszo w zaledwie 5 min (500m).

Na lotnisko można dotrzeć samochodem w ok. 9 minut. Do dworca Głównego, z położonego nieopodal dworca Mikołajów podróż pociągiem trwa 6 min. Rynek oddalony jest o 10 min. jazdy. We wszystkie zakątki Wrocławia można również dotrzeć środkami komunikacji miejskiej, której liczne przystanki znajdują się w najbliższej okolicy.

Apartamenty Legnicka Business Center są ukierunkowane głownie na przyjazdy służbowe choć na pewno nie zabraknie zwolenników przyjazdów turystycznych z uwagi na świetna lokalizację. Apartamenty usytuowane są głównie na najwyższym 12 piętrze jak i na niższych kondygnacjach budynku. Każdy lokal jest wyposażony w balkon, z którego rozpościera się przepiękny miejski widok.