REGULAMIN
 1. Doba trwa od godziny 15:00 do godziny 11:00 dnia następnego.
 2. Rezerwacja może zostać wydana jedynie po wcześniejszym uregulowaniu zapłaty.
 3. Podstawą do zameldowania Gościa jest okazanie właścicielowi dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz podpisanie karty meldunkowej.
 4. Property Apart zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Gościa, który:
  • nie posiada ważnego dowodu tożsamości lub nie chce okazać dokumentu,
  • znajduje się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających,
  • podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył obowiązujący Regulamin.
 5. W przypadku braku opłaty za wynajęty apartament obiekt ma prawo do wypowiedzenia świadczenia usług w trybie natychmiastowym.
 6. Zadatki oraz kwoty zapłacone za pobyt nie podlegają zwrotowi. 
 7. W sytuacji wcześniejszego wyjazdu Klientowi nie przysługuje prawo zwrotu wpłaconej kwoty za niewykorzystane noclegi.
 8. Wszelkie usterki w pokojach prosimy zgłaszać właścicielowi w dniu przyjazdu. Brak zgłoszenia oznacza brak zastanych usterek i zniszczeń.
 9. Zachowanie Klientów oraz osób trzecich nie może zakłócać spokojnego pobytu innych Gości ani sąsiadów. Organizowanie imprez w apartamencie jest zabronione. W przypadku naruszenia zasad regulaminu Obiekt zastrzega sobie prawo do wezwania Policji bądź Straży Miejskiej i natychmiastowego wykwaterowania osób je naruszających oraz obciążenia karą w wysokości 1000 zł.
 10. W apartamencie obowiązuje cisza nocna od godziny 22:00 do 07:00 rano. W tym czasie nie mogą przebywać na terenie apartamentu osoby niezameldowane. Goście nieprzestrzegający tej zasady mogą zostać poproszeni o opuszczenie mieszkania.
 11. W przypadku korzystania z rezerwacji większej liczby osób niż zadeklarowana w rezerwacji, obiekt ma prawo obciążyć Gości dodatkową opłatą za osoby niezameldowane. W przypadku braku zapłaty obiekt ma prawo  egzekwować od Gościa natychmiastowe wymeldowanie bez zwrotu kosztów za rezerwację. 
 12. Wprowadzanie zwierząt do apartamentów jest zabronione.
 13. Property Apart zastrzega sobie prawo do zmiany apartamentu o podobnym standardzie lub zmiany lokalizacji w przypadku wystąpienia nagłych i nieprzewidzianych okoliczności (np. dostawa mediów, brak Internetu, uszkodzenie sprzętów).
 14. W apartamencie obowiązuje zakaz palenia. W przypadku złamania zakazu  obiekt nałoży na Gości karę w wysokości 500 zł.
 15. Goście zobowiązani są do należytego zabezpieczenia apartamentu, tzn. dokładne zamykanie drzwi wejściowych i okien przy każdorazowym jego opuszczeniu oraz nie udostępnianie kodów wejściowych osobom postronnym. Zakazuje się wynoszenia z apartamentu znajdujących się w nim rzeczy.
 16. Jeżeli w trakcie pobytu, z winy Gościa, dojdzie do uszkodzenia lub zaginięcia części wyposażenia apartamentu, obiekt ma prawo egzekwować od Gościa natychmiastowe wymeldowanie oraz pokrycie strat. Dotyczy to również zabrudzenia pościeli hotelowej lub ręczników w sposób uniemożliwiający ich dopranie. W przypadku nie dokonania przez Gościa zapłaty za wyrządzone zniszczenia/uszkodzenia przed opuszczeniem apartamentu, Gość upoważnia Obiekt do obciążenia jego karty kredytowej kwotą w wysokości kosztów usunięcia szkód.
 17. Dokonanie rezerwacji i rozpoczęcie korzystania z apartamentu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 18. Reklamacje można składać mailowo na adres: wroclaw@propertyapart.com. Czas na rozpatrzenie reklamacji 14 dni roboczych od daty otrzymania zgłoszenia.

 

 

Usługi są realizowane przez: MM Property Marcin Małkowski, ul. Piechowicka 40, 54-049 Wrocław, NIP 894-146-29-90, REGON 930968902.

 

Zarezerwuj  dostępny

apartament we Wrocławiu

DANE ADRESOWE

Property Apart
Pl. Jana Pawła II 30/34, 50-043 Wrocław

 

 +48 735 143 143   wroclaw@propertyapart.com

  

Infolinia jest czynna codziennie od 9.00 do 21.00

Ze względu na brak recepcji obiekt przyjmuje jedynie płatności online (formy płatności: przelew, blik, karta).